Nasza firma IKOMEBLE to znany i ceniony na polskim rynku producent mebli. Wykonujemy projekty na indywidualne zamówienie i na wymiar - niestandardowe komplety wypoczynkowe, zestawy stołów i krzeseł do małych kuchni, narożniki do nieustawnych pomieszczeń. Klienci cenią nas za bogatą ofertę (meble nowoczesne, tradycyjne, skórzane, tapicerowane), fachowe doradztwo oraz profesjonalne podejście.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i informacjami na temat:

Meble na zamówienie z dostawą do Będzina

Nowoczesne narożniki


Wykonujemy narożniki zgodnie z życzeniami Klienta: z oparciami lub bez, na nóżkach lub zabudowane, ze skóry naturalnej bądź ekoskóry. Oferujemy produkty z funkcją spania, które w razie wizyty niespodziewanych gości czy remontu sypialni zamieniają się w wygodne, komfortowe łóżka.

Sofy na indywidualne zamówienie


Nasze sofy to gwarancja ekskluzywnego wyglądu. Bez względu na to, czy wybierzecie Państwo produkt nowoczesny, czy tradycyjny, mebel będzie prezentował się stylowo i efektownie. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą puf - te produkty mogą pełnić funkcję zarówno wygodnych podnóżków, jak i dodatkowych siedzisk.

Komplety wypoczynkowe na każdy wymiar


Stworzymy dla Państwa niepowtarzalny, wykonany na indywidualne zamówienie komplet wypoczynkowy. Z chęcią podejmiemy się stworzenia zestawu kanap i foteli pasującego do niewielkiego pokoju czy niestandardowych rozmiarów pokoju dziennego.

Stoły, krzesła i inne meble


Zaopatrzymy jadalnię w spójny komplet składający się z wybranej liczby krzeseł i stołu. Stworzymy łóżka na wymiar dopasowane do każdej sypialni. Kompleksowo wyposażymy Państwa mieszkanie (wykonamy meble do kuchni, pokojów), biuro lub lokal.

Przykładowe nowoczesne meble robione na zamówienie do Będzina

Potrzebny komplet mebli na zamówienie z dostawą do Będzina?

Napisz lub zadzwoń, a udzielimy Ci dodatkowych informacji

Będzin - krótko o miejscowości

Będzin to miasto na prawach powiatu, położone we wschodniej części województwa śląskiego. Miejscowość jest częścią Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, pełni poza gospodarczymi również funkcje handlowe czy kulturalno-oświatowe. Mimo lokalizacji na terenach typowo przemysłowych, Będzin może pochwalić się aż 3 obszarami chronionego krajobrazu, 94 pomnikami przyrody oraz biegnącymi przez miasto trasami pieszymi.

Podział administracyjny Będzina obejmuje 7 dzielnic:

  • Grodziec,
  • Łagisza,
  • Gzichów,
  • Śródmieście,
  • Małobądz,
  • Ksawera,
  • Warpie.

Bez względu na to, w której z dzielnic Będzina mieszkasz, dostarczymy Ci meble wykonane na indywidualne zamówienie!

Znane miejsca w Będzinie

  • Góra Zamkowa - park obejmujący malownicze wzgórze wraz z centralnie usytuowanym zamkiem.
  • Pałac Mieroszowskich - barokowo-klasycystyczna budowla, obecnie siedziba Muzeum Zagłębia.
  • Dworzec kolejowy Będzin-miasto - uznawany za zabytek techniki, powstały w 1931 r.

Szukasz sprawdzonego producenta mebli na zamówienie i na wymiar?

Napisz lub zadzwoń, a udzielimy Ci dodatkowych informacji