IKOMEBLE to producent mebli kalwaryjskich, który zajmuje się branżą meblarską ponad 30 lat. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz ciągłej chęci do rozwoju, możemy dzisiaj przedstawić Państwu ofertę, która wpasuje się we wszystkie gusta. Łączymy dobre ceny z solidnym wykonaniem i wysoką jakością materiałów. W naszym asortymencie znajdą Państwo stylowe i ekskluzywne rozwiązania na każdą kieszeń. Zachęcamy także do kontaktu w sprawie mebli robionych na wymiar.

Meble na wymiar z dostawą do Cieszyna

W ofercie IKOMEBLE znajdą Państwo tradycyjne rozwiązania do sypialni i nowoczesne meble do kuchni. Zdając sobie sprawę z wymagań i oczekiwań naszych Klientów, staramy się dopasować asortyment, który zadowoli najbardziej wymagające osoby. W naszej ofercie znajdą Państwo stylowe narożniki, sofy, czy łóżka. Umożliwiamy także wykonanie mebli na wymiar, dlatego zapraszamy do kontaktu.

Przykładowe meble nowoczesne robione na zamówienie

Jesteś z Cieszyna lub okolic? Szukasz mebli na każdy wymiar?

Zadzwoń lub napisz do Nas. Odpowiemy na Twoje pytania

Cieszyn - krótkie informacje o miejscowości

Cieszyn leży w południowej Polsce w województwie śląskim. Część zachodniej granicy Cieszyna pokrywa się z polsko-czeską granicą, za leży miasto Czeski Cieszyn. Cieszyn do końca XIII wieku był centralnym punktem księstwa cieszyńskiego i jest obecnie jednym z najstarszych miast położonych na Śląsku. Mimo swoich niewielkich rozmiarów, obecnie Cieszyn jest jednym z najważniejszych ośrodków kulturowych, oświatowych i administracyjnych. Wśród obywateli Czech stanowi popularny ośrodek handlowy.

Znane atrakcje w Cieszynie

  • Góra Zamkowa - wzniesienie położone w centrum Cieszyna zaraz obok granicy z Czechami. Wzgórze posiada kompleks zabytkowych budowli oraz park.
  • Muzeum Śląska Cieszyńskiego - zostało założone w 1802 roku i tym samym jest najstarszym publicznym muzeum w Polsce. Jest bogate o zbiory archeologiczne, etnograficzne, fotograficzne, historyczne, kartograficzne, techniczne oraz eksponaty z dziedziny sztuki.
  • Teatr im. Adama Mickiewicza - został wybudowany w 1910 roku na Placu Teatralnym. Obecnie prowadzi Festiwal Teatralny "Bez granic", który odbywa się w teatrze od 1989 roku. Festiwal był organizowany dzięki Stowarzyszeniu Solidarności Polsko-Czesko-Słowackiej.

Szukasz dodatkowych informacji? Zainteresowały Cię meble na indywidualne zamówienie?

Zadzwoń lub napisz do Nas. Odpowiemy na Twoje pytania