Nasza firma, IKOMEBLE, to uznany na rynku producent mebli z siedzibą w Kalwarii Zebrzydowskiej. Korzystając z usług naszego sklepu mogą Państwo wybierać między produktami skórzanymi, z ekoskóry lub tapicerowanymi. Docieramy do coraz większej liczby Klientów - kolejnym miastem, w którym oferujemy meble na wymiar z dostawą, jest Dąbrowa Górnicza.

Wykonujemy meble na zamówienie, dostosowane do indywidualnych oczekiwań Klienta. Kompleksowo wyposażamy mieszkania oraz biura. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, w szczególności zaś polecamy sprawdzić:

Meble na zamówienie z dostawą do Dąbrowy Górniczej

Nowoczesne narożniki


W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno narożniki wypoczynkowe, jak i te rozkładane, z funkcją spania. Nowoczesne meble nie tylko zapewnią komfortowy wypoczynek, ale także będą stanowiły ozdobę salonu czy pokoju gościnnego. Wykonamy dla Państwa narożniki według wybranej konstrukcji, na nóżkach lub bez oraz obite dowolnym rodzajem materiał

Stylowe sofy


Nasze stylowe sofy pozwolą Państwu poczuć się luksusowo we własnym mieszkaniu. Tradycjonalistom proponujemy klasyczne meble, miłośnikom minimalizmu - nowoczesne sofy o surowej formie i oszczędnym wzornictwie.

Kalwaryjskie komplety wypoczynkowe


Kalwaryjskie komplety wypoczynkowe znane są na terenie całego kraju ze swojej wytrzymałości i starannego wykonania. Stworzymy dla Państwa dowolny zestaw kanap i foteli - dopasowany do metrażu oraz możliwości aranżacyjnych wnętrza.

Pozostałe meble na wymiar


Wyposażymy każde z pomieszczeń w Państwa domu - jadalnię, kuchnię, sypialnię, salon. Stworzymy komplety krzeseł i stołów, łóżka oraz inne meble na indywidualne zamówienie.

Przykładowe nowoczesne meble robione na zamówienie do Dąbrowy Górniczej

Szukasz mebli na wymiar z dostawą do Dąbrowy Górniczej?

Napisz lub zadzwoń, a udzielimy Ci dodatkowych informacji

Garść informacji o Dąbrowie Górniczej

Dąbrowa Górnicza to powiatowe miasto leżące w środkowo-wschodniej części województwa śląskiego. Miejscowość liczy ponad 120 tys. mieszkańców i zajmuje powierzchnię blisko 190 km kw. Dąbrowa Górnicza pełni funkcję przede wszystkim ośrodka przemysłowego - jest jednym z ważniejszych miast konurbacji górnośląskiej. Na terenie miejscowości znajduje się największa w Polsce huta stali (ArcelorMittal Poland) oraz huta szkła.

Dąbrowa Górnicza podzielona jest na 20 obszarów historyczno-zwyczajowych, uznawanych za dzielnice miasta. Są to: Tucznawa, Ratanice, Antoniów, Łęka, Łosień, Trzebiesławice, Gołonóg, Sikorka, Strzemieszyce Małe, Trzebyczka, Ząbkowice, Okradzionów, Reden, Błędów, Kuźniczka Nowa, Marianki, Ujejsce, Bugaj, Łazy, Strzemieszyce Wielkie.

Znane miejsca w Dąbrowie Górniczej

  • Kościół św. Barbary - wybudowany przez ewangelików, przejęty przez katolików w 1945 r.
  • Sztygarka - Muzeum Miejskie Dąbrowy Górniczej.
  • Pałacyk Dezona w Parku Śródmiejskim - zabytkowy budynek z XIX wieku, w czasie II wojny światowej był siedzibą Gestapo.

Szukasz nowoczesnych mebli na indywidualne zamówienie?

Napisz lub zadzwoń, a udzielimy Ci dodatkowych informacji

Inne miasta w pobliżu Dąbrowy Górniczej, do których dowozimy meble