Szukacie Państwo mebli stylowych, funkcjonalnych, a dodatkowo wykonywanych na wymiar? Nasza firma IKOMEBLE stworzy dla Państwa komplety wypoczynkowe, łóżka, zestawy krzeseł i stołów na indywidualne zamówienie. Robimy produkty na wymiar, tapicerowane i skórzane, zarówno w klasycznej, jak i nowoczesnej stylistyce. Kolejnym miastem, w którym można zamówić nasze meble z dostawą, jest Dąbrowa Tarnowska.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W szczególności polecamy sprawdzić:

Meble na zamówienie z dostawą do Dąbrowy Tarnowskiej

Narożniki na każdy wymiar


Narożniki to meble wybierane przez Klientów, którzy chcą jak najefektywniej zagospodarować niewielkie pomieszczenia - mały pokój dzienny, gościnny czy salon. Posiadamy w ofercie narożniki rozkładane, które pozwalą nawet w mieszkaniu o bardzo ograniczonym metrażu urządzić przytulny aneks sypialniany.

Komplety wypoczynkowe


Kalwaryjskie komplety wypoczynkowe zrobią wrażenie na Państwa gościach - zarówno swoim wyglądem, jak i miękkością oraz wygodą. Dzięki wysokiej jakości materiałom użytym podczas produkcji, starannemu wykończeniu oraz klasycznemu wyglądowi posłużą Państwu długie lata.

Kalwaryjskie sofy


Oferujemy sofy na nóżkach lub bez, z oparciami tradycyjnymi oraz w postaci miękkich poduch. Dysponujemy zróżnicowanymi obiciami: wykonanymi z materiału, skóry lub ekoskóry. Zapewniamy szeroki wybór spośród nie tylko rodzajów tworzyw, ale także ich rozmaitych wzorów i kolorów.

Łóżka, krzesła i stoły na zamówienie


Meble wypoczynkowe to tylko jeden z elementów naszej oferty. Poza sofami, narożnikami czy fotelami wykonujemy także stoły, krzesła czy łóżka na wymiar. Nasze produkty sprawdzają się w różnego rodzaju pomieszczeniach - jadalniach, kuchniach, biurach. Wykonamy także dla Państwa meble tarasowe lub balkonowe.

Przykładowe nowoczesne meble robione na zamówienie do Dąbrowy Tarnowskiej

Szukasz mebli na zamówienie z dostawą do Dąbrowy Tarnowskiej?

Napisz lub zadzwoń, a udzielimy Ci dodatkowych informacji

Dąbrowa Tarnowska - o miejscowości

Dąbrowa Tarnowska to powiatowe miasto zlokalizowane w północno-wschodniej części województwa małopolskiego. Ciekawostką jest nazwa miejscowości - pochodzi ona od porastających przed wiekami tereny miasta lasów, nazywanych przez okolicznych mieszkańców dąbrowami. Do dziś Dąbrowa Tarnowska słynie z bliskości terenów łowieckich. Miejscowość jest niewielka - na powierzchni 23 km kw mieszka blisko 12 tys. osób.

Podział administracyjny Dąbrowy Tarnowskiej obejmuje 8 dzielnic:

  • os. Westerplatte,
  • Bagienica,
  • Ruda-Zazamcze,
  • Czernia,
  • Ulinów,
  • os. Kościuszki,
  • Zazamcze,
  • Podkościele.

Potrzebna sofa na wymiar? Szukasz kompletu wypoczynkowego na zamówienie?

Napisz lub zadzwoń, a udzielimy Ci dodatkowych informacji

Inne miasta w pobliżu Dąbrowy Tarnowskiej, do których dowozimy meble