IKOMEBLE to firma produkująca meble skórzane, kalwaryjskie na wymiar. Wszystkie produkty są wykonywane własnoręcznie. Dobczyce są następną miejscowością, w której producent chciałby zaoferować swoje meble. Doświadczenie firmy pozwala na realizowanie zamówień indywidualnych na meble.  Do produkcji naszych mebli wykorzystujemy konstrukcję drewnianą m.in. sklejki, płyty wiórowe. Dzięki temu nadają się one do jadalni i pokoju dziennego.

Meble na wymiar z dostawą do Dobczyc

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć wysokiej jakości łóżka, stoły, narożniki, fotele. Konstrukcja drewniana jest podstawowym elementem na jakim wykonujemy nasze meble. Powoduje to, że nasze meble są mocne i stabilne. W ofercie posiadamy również możliwość wykonania mebli na wymiar, dopasowanych do wnętrza mieszania lub domu. Przyjmujemy również zlecenia indywidualne. Nasze produkty są wykonywane stylu klasycznym, ale również nowoczesnym lub ekskluzywnym. Nadają się idealnie do przeróżnych pomieszczeń takich jak kuchnia, salon czy sypialnia.

Przykładowe meble nowoczesne robione na zamówienie

Jesteś z Dobczyc lub okolic? Szukasz informacji o meblach na indywidualne zamówienie?

Zadzwoń lub napisz do nas, na pewno odpowiemy na Twoje pytania

Dobczyce - krótkie informacje o miejscowości

Miasto położone w województwie małopolskim, w dolinie rzeki Raby. Było miastem królewskim w XVI wieku. Prawa miejskie zostały nadane około roku 1310. Na zamku Dobczyckim Jan Długosz pisywał część swoich kronik. Mieszkańcy mogli cieszyć się przywilejami królewskimi. Aktualnie atrakcją miasta jest zapora na jeziorze Dobczyckim i ruiny po zamku.

W Dobczycach znajdują się osiedla:

  • Jagiellońskie
  • Piastowskie

Nasze meble dowieziemy, w każde miejsce w mieście.

Znane atrakcje w Dobczycach

  • Jezioro Dobczyckie – sztuczny zbiornik wodny na Rabie wraz z zaporą, która jest otwarta dla ruchu turystycznego
  • Ruiny zamku królewskiego – położony na skalistym wzgórzu nad Jeziorem Dobczyckim, zamek powstały w drugiej połowie XVI wieku, na tym zamku były nauczane dzieci Kazimierza Jagiellończyka przez Jana Długosza, został zniszczony w czasie drugiego potopu szwedzkiego

Chcesz dowiedzieć się więcej o meblach na wymiar?

Zadzwoń lub napisz do nas, na pewno odpowiemy na Twoje pytania

Inne miasta w pobliżu Dobczyc, do których dowozimy meble