Nasza firma IKOMEBLE jest producentem mebli z ugruntowaną pozycją na rynku. Na dobry wizerunek marki i zadowolenie Klientów pracowaliśmy latami, wykonując meble tradycyjne, nowoczesne, skórzane czy tapicerowane na indywidualne zamówienie. Rozwijamy się i rozszerzamy obszar naszej działalności - kolejnym miastem, w którym można skorzystać z naszej usługi mebli wykonywanych na każdy wymiar, są Gliwice.

Dbamy o zróżnicowaną, dopasowaną do potrzeb Klientów i bogatą ofertę. Wśród naszych produktów znajdą Państwo między innymi:

Meble na wymiar z dostawą do Gliwic

Zapewnimy meble dostosowane do każdego z pomieszczeń w Państwa domu lub mieszkaniu. Chętnie podejmiemy się współpracy z przedsiębiorcami, którzy chcą wyposażyć swoją firmę, lokal lub punkt usługowy w meble. Każdy produkt wykonamy na wymiar, dbając zarówno o solidne wykonanie, jak i estetyczne wykończenie.

Narożniki na zamówienie


W nieustawnych pomieszczeniach najlepszym wyborem będą funkcjonalne narożniki w tradycyjnym lub minimalistycznym stylu. Pozwolą one maksymalnie zagospodarować przestrzeń. Szeroki wybór obić, zarówno pod względem rodzaju materiału, jak i kolorystyki gwarantuje dodatkowo piękny, dekoracyjny wygląd mebla.

Sofy na każdy wymiar


Sofa dostosowana do wyjątkowo wąskiego pomieszczenia? A może mebel rozkładany, pełniący w nocy rolę łóżka? Wykonamy produkt o nie tylko o dowolnych wymiarach i wyglądzie, ale także posiadający wybrane przez Państwa, dodatkowe funkcje.

Stylowe komplety wypoczynkowe


Ekskluzywne zestawy foteli i sof sprawdzą się w pokoju dziennym, gościnnym czy salonie. Nasze komplety wypoczynkowe zostaną dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb. Dodatkowy komfort zapewnią wykonane przez nas tapicerowane pufy.

Łóżka, stoły, krzesła i pozostałe rodzaje mebli


Dla naszych Klientów wykonujemy łóżka na wymiar do wybranego typu pomieszczenia - sypialni, pokojów dziecięcych, młodzieżowych, a także hotelowych. Stworzymy produkt nie tylko o niestandardowych wymiarach, ale także posiadający dodatkowo schowek na pościel czy wygodny zagłówek. Wyposażymy jadalnię w spójny aranżacyjnie komplet składający się z krzeseł i stołów. Wykonamy ławy, stoliki nocne czy szafki pod sprzęt RTV. W naszej ofercie znajdą Państwo również nowoczesne stołki barowe czy tapicerowane ławy. Stworzymy na zamówienie także inne meble - zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty.

Przykładowe nowoczesne meble robione na zamówienie do Gliwic

Jesteś z Gliwic lub okolic? Szukasz mebli wykonywanych na zamówienie?

Napisz do nas lub zadzwoń, a udzielimy Ci dodatkowych informacji

Gliwice - krótkie informacje o miejscowości

Gliwice to powiatowe miasto zlokalizowane na Górnym Śląsku. To jedna z większych śląskich miejscowości zarówno pod względem liczby mieszkańców (ponad 180 tys.), jak i powierzchni (ok. 134 km kw.). Gliwice to miasto o zróżnicowanej architekturze i sporej ilości zabytków, szczególnie historycznych. Miejscowość jest również istotnym punktem na edukacyjnej mapie Polski - funkcjonuje tu wiele instytutów i ośrodków naukowych, wiele śląskich uczelni wyższych ma tu zamiejscowe wydziały.

Gliwice dzielą się na 21 następujących osiedli: Czechowice, Łabędy, Brzezinka, Stare Gliwice, Kopernik, Obrońców Pokoju, Wojska Polskiego, Żerniki, Szobiszowice, Zatorze, Śródmieście, Baildona, Politechnika, Ostopa, Wójtowa Wieś, Sikornik, Trynek, Sośnica, Wilcze Gardło, Ligota Zabrska, Bojków.

Dostarczymy Ci meble wykonane na wymiar bez względu na to, w której z gliwickich dzielnic mieszkasz.

Znane atrakcje w Gliwicach

  • Ratusz w Gliwicach - położony w centrum miasta. Początek jego budowy szacuje się na XIII wiek. Obiekt został wpisany do rejestru zabytków, nie przestał jednak pełnić funkcji użytkowej - znajduje się tu Pałac Ślubów, sale reprezentacyjne, a także kawiarnia.
  • Mury obronne w Gliwicach - jedna z najlepiej tego typu zachowanych budowli na Śląsku. Średniowieczne mury otaczają Stare Miasto.
  • Zamek Piastowski - zabytkowa budowla z połowy XIV wieku, łącząca cechy dwóch stylów architektonicznych: gotyku oraz renesansowego.
  • Kościół Wszystkich Świętych w Gliwicach - oprócz efektownego sklepienia warto zobaczyć zgromadzone tu zabytki o charakterze liturgicznym.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych nowoczesnych meblach na wymiar?

Napisz lub zadzwoń, a udzielimy Ci dodatkowych informacji

Inne miasta w pobliżu Gliwic, do których dowozimy meble