IKOMEBLE to producent mebli kalwaryjskich, który dzięki bogatemu doświadczeniu cieszy się zaufaniem i przychylnością Klientów od ponad 30 lat. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno gotowe propozycje mebli, jak i mogą Państwo złożyć indywidualne zamówienie. Wybór IKOMEBLE to gwarancja jakości. Wszystkie nasze meble są podparte solidną konstrukcją, a nasza dbałość o detale przekłada się na bardzo wysoki poziom wykonania.

Meble na wymiar z dostawą do Kielc

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą mebli dostosowanych do Państwa potrzeb. Wśród naszego asortymentu znajdą Państwo stylowe rozwiązania do sypialni, takie jak klasyczne i solidne łóżka, a także nowoczesne propozycje do salonu, czyli tapicerowane fotele i skórzane komplety wypoczynkowe. Zapraszamy także do kontaktu w sprawie wykonania mebli na wymiar i na specjalne, indywidualne zamówienie.

Przykładowe meble nowoczesne robione na zamówienie

Kielce to Twoje okolice? Szukasz mebli na każdy wymiar?

Zadzwoń lub napisz do Nas. Odpowiemy na Twoje pytania

Kielce - krótkie informacje o miejscowości

Kielce są stolicą województwa świętokrzyskiego i jest centralnym punktem aglomeracji kieleckiej. Historycznie położone są w Małopolsce i stanowią regionalny punkt centralny nauki, kultury oraz gospodarki.

Kielce nie posiadają prawnie żadnego podziału administracyjnego, natomiast umownie dzielą się na:

Baranówek, Barwinek, Białogon, Biesak , Bocianek, Bukówka, Cedro , Mazur, Cegielnia, Centrum, Czarnów, Dąbrowa, Dobromyśl, Domaszowice Wikaryjskie, Dyminy, Herby, Jagiellońskie, Karczówka, KSM, Łazy, Na Stoku, Nowy Folwark, Niewachlów I, Niewachlów II, Osiedle Jana Czarnockiego, Osiedle Jana Kochanowskiego, Ostra Górka, Pakosz, Panorama, Piaski, Pietraszki, Pod Dalnią, Podhale, Podkarczówka, Pod Telegrafem, Posłowice, Sady, Sandomierskie, Sieje, Sitkówka, Skrzetle, Słoneczne , Wzgórze, Słowik, Szydłówek, Ślichowice, Osiedle Świętokrzyskie, Uroczysko, Wielkopole, Wietrznia, Zacisze, Zagórska Południe, Zagórska Północ, Zagórze, Zalesie, Osiedle Związkowiec.

Znane atrakcje w Kielcach

  • Pałac Biskupów Krakowskich - budowla z 1641 stanowiła kiedyś rezydencję krakowskich biskupów. Od 1971 znajduje się w nim Muzeum Narodowe.
  • Kieleckie Centrum Kultury - stanowi jeden z najważniejszych ośrodków kultury w województwie świętokrzyskim. W jego ramach odbywa się między innymi Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Sakralnej Anima Mundi

Szukasz innych informacji? Szukasz mebli na indywidualne zamówienie?

Zadzwoń lub napisz do Nas. Odpowiemy na Twoje pytania

Inne miasta w pobliżu Kielc, do których dowozimy meble