Nasza firma, IKOMEBLE, to uznany w branży meblarskiej producent - z powodzeniem działamy od ponad trzech dekad. Tworzymy meble tapicerowane, skórzane, klasyczne i nowoczesne, wykonujemy produkty na zamówienie oraz na każdy wymiar. Wszystko po to, by mogli Państwo cieszyć się kompletem wypoczynkowym lub łóżkiem w pełni dostosowanym do indywidualnych potrzeb. Kolejnym miastem, w którym można zamówić nasze usługi, jest Miechów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Sprawdźcie Państwo w szczególności:

Meble na zamówienie z dostawą do Miechowa

Narożniki na każdy wymiar


Wykonujemy narożniki tapicerowane materiałem, skórzane i z ekoskóry. W naszej ofercie znajdą Państwo meble nie tylko starannie wykonane, o oryginalnym wyglądzie, ale także wysoce praktyczne - z funkcją spania czy skrzynią na pościel. Wykonamy narożniki z dowolnym układem zagłówków czy dodatkową leżanką.

Stylowe komplety wypoczynkowe


Eleganckie komplety wypoczynkowe to zestawy stylowych mebli, które zagwarantują Państwu efektywny wypoczynek. Stworzymy zarówno produkty tradycyjne, z miękkimi poduchami, jak i te nowoczesne, surowe w formie. Prócz sof i kanap proponujemy także pufy dla pełnego komfortu.

Tradycyjne lub nowoczesne sofy


Szukają Państwo mebla, który sprawdzi się w małej sypialni, a jednocześnie nie zagraci pomieszczenia? Chcą Państwo wyposażyć w dodatkowe miejsce do spania pokój gościnny lub dzienny? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sof na wymiar - zarówno minimaliści, jak i zwolennicy wyrazistego wystroju znajdą tu coś dla siebie.

Krzesła, stoły, łóżka i pozostałe meble na zamówienie


Tworzymy produkty przeznaczone do pomieszczeń zarówno mieszkalnych, jak i biurowych. W ofercie posiadamy, oprócz kompletów wypoczynkowych, także krzesła, stoły czy łóżka. Skontaktuj się z nami, a stworzymy dla Ciebie mebel idealny!

Przykładowe nowoczesne meble robione na zamówienie do Miechowa

Szukasz mebli na wymiar z dostawą do Miechowa?

Napisz lub zadzwoń, a udzielimy Ci dodatkowych informacji

Miechów - krótko o miejscowości

Miechów to miasto położone w północnej części województwa małopolskiego. Przez miejscowość przebiega międzynarodowa droga nr 7, w naszym kraju łącząca kilka wojewódzkich stolic (Kraków, Kielce, Warszawę i Gdańsk). Miechów jest niedużym miastem - zajmuje zaledwie 15 km kw. powierzchni, zaś liczba jego mieszkańców to niecałe 12 tys. Miejscowość uzyskała prawa miejskie już w XIII wieku i ma duże znaczenie historyczne - wystarczy wspomnieć tu o bitwie pod Miechowem w 1734 roku, o której każdy z nas zapewne słyszał podczas lekcji historii w szkole.

Miechów nie posiada oficjalnego podziału administracyjnego, jednak umownie wydziela się w mieście 6 obszarów:

  • Centrum,
  • Kolonijki,
  • Osiedle Kolorowe,
  • Osiedle Władysława Sikorskiego,
  • Osiedle XXX-lecia PRL,
  • Osiedle Stefana Żeromskiego.

Znane miejsca w Miechowie

  • Zespół klasztorny bożogrobców - zespół obiektów obejmujący m.in. zamek, klasztor i basztę.
  • Dworek ,,Zacisze” - zabytkowy, drewniany obiekt zbudowany w 1784 roku.

Szukasz kompletu wypoczynkowego na wymiar? A może innych mebli na zamówienie?

Napisz lub zadzwoń, a udzielimy Ci dodatkowych informacji

Inne miasta w pobliżu Miechowa, do których dowozimy meble