IKOMEBLE jest producentem wysokiej jakości mebli kalwaryjskich. W swoich działaniach poszerzają zakres oferowanych usług o kolejne miejscowości. Pragnąc wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom Klientów, wzbogacamy obszar naszych usług o Myślenice. W ofercie posiadamy meble na każdy wymiar, jak i na indywidualne zamówienia. Nasze produkty są realizowane własnoręcznie co powoduje, że są wykonane solidnie. Nasza elastyczna pracownia wykona dla Państwa meble według Państwa pomysłu.

Meble na wymiar z dostawą do Myślenic

W naszej ofercie znajdą Państwo meble klasyczne, stylowe oraz ekskluzywne, które idealnie nadają się do kuchni, sypialni, pokoju dziennego bądź salonu. Wykonywane własnoręcznie meble zapewniają komfort z ich użytkowania. Posiadamy również w ofercie meble tapicerowane, skórzane a przede wszystkim kalwaryjskie. Przede wszystkim do zaoferowania posiadamy: komplety wypoczynkowe, stoły, łóżka, fotele i pufy. Zdołamy również przygotować meble na indywidualne zamówienie i każdy wymiar.

Przykładowe meble nowoczesne robione na zamówienie

Jesteś z Myślenic? A może z okolic? Szukasz mebli na zamówienie?

Napisz lub zadzwoń do Nas. Udzielimy Ci wszystkich odpowiedzi

Myślenice - krótkie informacje o miejscowości

Myślenice są miastem powiatowym w województwie małopolskim. Wcześniej miasto pełniło funkcje warowno-obronnego na szlaku handlowym z  Krakowa na Węgry. W 1342 r. odbyła się lokacja miasta. Po tym miasto zaczęło się rozwijać co powodowało, że odwiedzali je zacni goście. Odwiedzili to miejsce król Władysław Jagiełło i królowa Jadwiga oraz znakomity pisarz Mikołaj Rej.

Miejscowość dzieli się na osiedla:

  • Centrum
  • Dolne Przedmieście
  • Górne Przedmieście
  • Osiedle Tysiąclecia
  • Zarabie
  • Chełm

Dowozimy meble do każdego z wyżej wymienionych osiedli

Znane atrakcje w Myślenicach

  • Park przygody – miejsce w którym odbywają się liczne atrakcje sportowe jak i imprezy plenerowe
  • Dom Grecki – murowany budynek, pochodzący z końca XVII wieku, aktualnie znajduje się tam Muzeum Regionalne
  • Góra Chełm – góra o wysokości 654 m n.p.m., na jej szczycie znajdziemy punkt widokowy z wieżą widokową oraz dodatkowo znajduje się tutaj wyciąg turystyczny i wyciągi narciarskie

Chcesz dowiedzieć się więcej? Chcesz zapytać jeszcze o meble na wymiar?

Napisz lub zadzwoń do Nas. Udzielimy Ci wszystkich odpowiedzi

Inne miasta w pobliżu Myślenic, do których dowozimy meble