Nasza firma IKOMEBLE działa na polskim rynku meblarskim od ponad 30 lat. Jesteśmy profesjonalistami, działamy z pasją i zaangażowaniem. Wdrażamy nowatorskie metody produkcji mebli, obserwujemy aktualne trendy w zakresie wzornictwa. Nie zapominamy także o tym, by stale poszerzać zarówno naszą ofertę, jak i zakres działalności - kolejnym miastem, do którego dowozimy nasze meble, są Piekary Śląskie.

Zachęcamy zarówno Klientów prywatnych, jak i firmowych do zapoznania się z pełną gamą usług oferowanych przez naszą firmę. W szczególności zachęcamy Państwa, aby sprawdzić:

Meble na zamówienie z dostawą do Piekar Śląskich

Narożniki na indywidualne zamówienie


Dla wielu spośród naszych Klientów narożniki wykonujemy na indywidualne zamówienie. Tworzymy meble na wymiar, rozkładane, wyposażone w funkcję spania lub posiadające pojemnik na pościel. W przypadku naszych narożników mogą Państwo wybierać spośród różnego rodzaju tapicerki: materiałowej, ze skóry bądź ekoskóry.

Ekskluzywne sofy


Trudno wyobrazić sobie jakiekolwiek mieszkanie pozbawione tego mebla - to dzięki sofie możemy zapewnić sobie chwilę odpoczynku lub komfortowo przyjąć gości. Oferujemy produkty w zróżnicowanych rozmiarach i rozmaitej kolorystyce (od klasycznych beży i szarości, przez głębokie granaty i brązy, po intensywne czerwienie czy zielenie).

Komplety wypoczynkowe


Nasze komplety wypoczynkowe znajdują zastosowanie zarówno w mieszkaniach, jak i holach oraz recepcjach hoteli czy biur. Są to meble wygodne i reprezentatywne - nie tylko pięknie zaprojektowane, ale także wyróżniające się starannym wykończeniem.

Krzesła, stoły, łóżka i pozostałe meble


Wyposażymy w wysokiej jakości meble nie tylko Państwa salon czy pokój dzienny, ale także sypialnię, jadalnię oraz kuchnię. Wykonujemy łóżka na każdy wymiar, krzesła oraz stoły, fotele. Nasze meble znajdują zastosowanie zarówno we wnętrzach, jak i na tarasach czy balkonach.

Przykładowe nowoczesne meble robione na zamówienie do Piekar Śląskich

Szukasz mebli na indywidualne zamówienie z dostawą do Piekar Śląskich?

Napisz lub zadzwoń, a udzielimy Ci dodatkowych informacji

Piekary Śląskie - krótko o miejscowości

Piekary Śląskie to miasto położone w województwie śląskim. Jest częścią Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miejscowość ma bogatą tradycję górniczo-hutniczą. W Piekarach Śląskich wydobywa się węgiel kamienny, niegdyś znajdowały się tu także huty cynku i ołowiu. Warto wspomnieć także o innych niż przemysłowa funkcjach miasta - Piekary Śląskie to jeden z głównych ośrodków kultu maryjnego w Polsce.

W skład Piekar Śląskich wchodzą następujące dzielnice:

  • Brzozowice,
  • Kamień,
  • Szarlej,
  • Centrum,
  • Brzeziny Śląskie,
  • Kozłowa Góra,
  • Dąbrówka Wielka.

Znane miejsca w Piekarach Śląskich

  • Kalwaria Piekarska - kompleks kaplic z neogotyckim kościołem.
  • Kopiec Wyzwolenia - upamiętniający przejazd Jana III Sobieskiego przez miasto.
  • Fortyfikacje Obszaru Warownego ,,Śląsk” - pozostałości niegdyś potężnego kompleksu obronnego.

Szukasz kogoś, kto wykona dla Ciebie meble na zamówienie i na wymiar?

Napisz lub zadzwoń, a udzielimy Ci dodatkowych informacji

Inne miasta w pobliżu Piekar Śląskich, do których dowozimy meble