Przedstawiamy Państwu ofertę naszych mebli kalwaryjskich, które projektujemy i tworzymy od 1985 roku. Od zawsze wykonujemy je z najwyższej jakości surowców, ponieważ chcemy, aby spełniały Państwa oczekiwania. Meble oparte są o drewniane konstrukcje, dlatego gwarantujemy Państwu stabilność i długi czas użytkowania. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno meble do pokoju dziennego i salonu, takie jak fotele, pufy czy sofy, ale także wyposażenie sypialni, jadalni oraz kuchni. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, którą dla Państwa przygotowaliśmy oraz o zapoznanie się z naszymi usługami dotyczącymi wykonywania mebli na wymiar.

Meble na wymiar z dostawą do Rybnika

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą mebli tapicerowanych, takich jak pufy, sofy, czy narożniki oraz solidnych konstrukcji do sypialni, takich jak łóżka. Jeżeli jednak chcą mieć Państwo spersonalizowane wnętrze - zapraszamy do kontaktu w sprawie mebli na indywidualne zamówienie i robionych na wymiar.

Przykładowe meble nowoczesne robione na zamówienie

Rybnik i okolice to Twój obszar? Poszukujesz mebli na każdy wymiar?

Zadzwoń lub napisz do Nas. Odpowiemy na Twoje pytania

Rybnik - krótkie informacje o miejscowości

Rybnik jest miastem położonym w województwie śląskim, przy czym jego historyczne położenie to Górny Śląsk. Jest 14 co do wielkości miastem w Polsce i 9 pod względem liczby mieszkańców w całym województwie śląskim. Według danych archeologicznych, pierwsze ślady, które zostawił człowiek na terenie obecnego Rybnika pochodzą jeszcze za czasów panowania Rzymu. Istnieje teza, według której na terenie Rybnika prowadzono wówczas wymianę handlową z plemieniem Celtów. Obecnie w Rybniku następuje ciągły rozwój kulturalny, oświatowy i gospodarczy.

Rybnik podzielony jest na 27 pomocniczych dzielnic:

Boguszowice Osiedle, Boguszowice Stare, Chwałowice, Chwałęcice, Golejów, Gotartowice, Grabownia, Kamień, Kłokocin, Ligota – Ligocka Kuźnia, Meksyk, Niedobczyce, Niewiadom, Maroko-Nowiny, Ochojec, Orzepowice, Paruszowiec-Piaski, Popielów, Radziejów, Rybnicka Kuźnia, Rybnik – Północ, Smolna, Śródmieście, Stodoły, Wielopole, Zamysłów, Zebrzydowice,

Znane atrakcje w Rybniku

  • Bazylika św. Antoniego- budowla wzniesiona między 1903 a 1906 rokiem. Stanowi jeden z kościołów Wielkiego Jubileuszu Roku 2000. Jest też najwyższą świątynią, która znajduje się na Górnym Śląsku.
  • Zamek w Rybniku - obecna siedziba Sądu Rejonowego, kiedyś należała do Piastów Śląskich. Budowla znajduje się na Placu Kopernika w Śródmieściu miasta.
  • Ryjek - impreza poświęcona polskim kabaretom, która odbywa się co roku od 1996 roku.

Szukasz innych informacji? Zainteresowały Cię meble na indywidualne zamówienie?

Zadzwoń lub napisz do Nas. Odpowiemy na Twoje pytania

Inne miasta w pobliżu Rybnika, do których dowozimy meble