IKOMEBLE jako producent mebli kalwaryjskich i skórzanych pragnie zaoferować mieszkańcom Słomnik i okolic swoje usługi. Wszystkie nasze meble są wykonywane własnoręcznie. Wykonujemy meble na każdy wymiar i na każde indywidualne zamówienie. Pozwala to dopasować meble do salonu, sypialni czy jadalni. Nasze doświadczenie gwarantuje wysoką jakość wykonywanych mebli. Realizujemy meble w stylu klasycznym, nowoczesnym oraz ekskluzywnym.

Meble na wymiar z dostawą do Słomnik

Nasza oferta zawiera narożniki, komplety wypoczynkowe, łóżka i pufy. Wszystkie nasze meble posiadają konstrukcję drewnianą i są wykonywane własnoręcznie. Wykonujemy meble na każdy wymiar i na każde indywidualne zamówienie. Pozwala to przystosować meble do kuchni, jadalni czy pokoju dziennego. Wykonamy meble w stylu klasycznym, nowoczesnym oraz tradycyjnym. Jesteśmy producentem mebli kalwaryjskich, skórzanych i tapicerowanych.

Przykładowe meble nowoczesne robione na zamówienie

Słomniki to Twoje okolice? Szukasz mebli na wymiar?

Napisz lub zadzwoń do Nas, a odpowiemy na Twoje pytania

Słomniki - krótkie informacje o miejscowości

Nazwa miasta pochodzi od szłomiarzy, którzy mieli za zadanie wytwarzanie hełmów dla drużyny królewskiej. Pierwsze informacje o mieście pojawiają się w 1287 roku. Położenie miasta w trakcie solnym z Wieliczki pozwalało na szybki rozwój co jest zauważalne w XV i XVI wieku.

Znane atrakcje w Słomnikach

  • Synagoga – zbudowana na przełomie XIX i XX wieku, znajdowały się tutaj również biura gminy żydowskiej, szkoła dla dziewczynek, po wojnie przebudowano budynek na kino
  • Neoromański kościół Bożego Ciała – ufundowany w 1335 roku przez Kazimierza Wielkiego, na początku był to drewniany kościół, od 1893 roku jest on murowany

Szukasz więcej informacji? Szukasz mebli na indywidualne zamówienie?

Napisz lub zadzwoń do Nas, a odpowiemy na Twoje pytania

Inne miasta w pobliżu Słomnik, do których dowozimy meble