IKOMEBLE jest producentem mebli tapicerowanych i skórzanych, a także kalwaryjskich. Szczyrk jest następnym miastem, w którym pragniemy zaoferować swoje meble. Wykonamy meble na każdy wymiar i zrealizujemy indywidualne zamówienia. Meble mogą być w stylu klasycznym, nowoczesnym lub ekskluzywnym. Pasują one idealnie do pokoju dziennego, kuchni i jadalni. Nasze doświadczenie gwarantuje, że będą one wykonane w najlepszej jakości.

Meble na wymiar z dostawą do Szczyrku

Z naszej oferty proponujemy narożniki, krzesła, stoły, pufy i komplety wypoczynkowe. Jesteśmy producentem mebli kalwaryjskich, tapicerowanych i wykonujemy wszystkie meble własnoręcznie. Nasze meble pasują do sypialni, pokoju dziennego i jadalni. Mamy możliwość realizacji mebli na każdy wymiar i na indywidualne zamówienie. Realizujemy meble w stylu nowoczesnym, tradycyjnym i ekskluzywnym. Nasza oferta jest cały czas powiększana.

Przykładowe meble nowoczesne robione na zamówienie

Jesteś z Szczyrku lub okolic? Potrzebne meble na wymiar?

Napisz lub zadzwoń do Nas, a odpowiemy na Twoje pytania

Szczyrk - krótkie informacje o miejscowości

W mieście branża turystyczna rozwinęła się po pierwszej wojnie światowej. W 1924 roku powstał schron turystyczny dla narciarzy. Swoją działalność rozpoczęło w 1933 roku. 22 lutego 1945 roku zostało miasto wyzwolone z rąk hitlerowców przez wojska radzieckie. Prawa miejskie zostały nadane w 1973 roku.

Znane atrakcje w Szczyrku

  • Ośrodek Narciarski Centralnego Ośrtodka Sportu – jest to ośrodek narciarski, posiada 5 wyciągów, ośrodek oferuje ponad 13km tras zjazdowych o różnym poziomie zaawansowania
  • Skocznia narciarska Skalite – kompleks skoczni, odbywają się tutaj letnie zawody Grand Prix

Chcesz więcej informacji? Poszukujesz mebli na indywidualne zamówienie?

Napisz lub zadzwoń do Nas, a odpowiemy na Twoje pytania

Inne miasta w pobliżu Szczyrku, do których dowozimy meble