IKOMEBLE to producent mebli, który oferuje meble kalwaryjskie, skórzane i tapicerowane. Tymbark jest następnym miastem, w którym pragniemy zaproponować swoje usługi. Wszystkie nasze meble są wykonywane własnoręcznie na konstrukcji drewnianej. Nasze doświadczenie gwarantuje solidność wykonania i dopasowuje je idealnie do salonu, pokoju dziennego czy kuchni. Przyjmujemy indywidualne zamówienia na meble oraz wykonujemy meble na każdy wymiar.

Meble na wymiar z dostawą do Tymbarka

Posiadamy bogatą ofertę mebli idealnie pasujących do kuchni, jadalni czy pokoju dziennego. Oferujemy sofy, łóżka, stoły oraz krzesła. Jesteśmy producentem mebli kalwaryjskich i tapicerowanych, które wykonujemy własnoręcznie. Realizujemy również indywidualne zamówienia i wykonujemy mebla na każdy wymiar. Meble mogą być wykonane w stylu klasyczny, nowoczesnym bądź tradycyjnym. Nasza oferta cały czas jest powiększana o najnowsze trendy.

Przykładowe meble nowoczesne robione na zamówienie

Tymbark to Twoje okolice? Potrzebujesz mebli na wymiar?

Napisz lub zadzwoń do Nas, a odpowiemy na Twoje pytania

Tymbark - krótkie informacje o miejscowości

Miasto położone na południu Polski w powiecie limanowskim. Tymbark był miastem królewskim położonym w XVI wieku. Około połowę powierzchni Tymbarku to sady. Od 1353 rou miasto posiada prawa magdeburskie, które nadał Kazimierz III Wielki. W 1934 roku utracił prawa miasta.

Znane atrakcje w Tymbarku

  • Zespół dworsko-parkowy – położony na zboczu góry Zęzów, znajdują się tam pozostałości zabudować dworskich, które są otoczone ogrodem
  • Cmentarz wojenny – cmentarz z okresu I wojny światowej, od 1992 roku cmentarz został wybudowany na nowo, stary został zdewastowany przez wandali i osuwisko ziemi

Szukasz więcej informacji? Potrzebne meble na indywidualne zamówienie?

Napisz lub zadzwoń do Nas, a odpowiemy na Twoje pytania

Inne miasta w pobliżu Tymbarka, do których dowozimy meble