Producentem mebli skórzanych, tapicerowanych i kalwaryjskich jest IKOMEBLE. Wszystkie meble są wykonywane własnoręcznie na podstawie drewnianej. Pozwala to realizować również meble na każdy wymiar i na indywidualne zamówienie. Wieliczka jest następnym miastem, w którym IKOMEBLE pragnie zaoferować swoje meble. Nasza elastyczność pozwala odpowiednio dopasować meble do pokoju dziennego, sypialni czy salonu. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje wysoką jakość wykonywanych mebli. Realizujemy meble w stylu tradycyjnym, ekskluzywnym i klasycznym.

Meble na wymiar z dostawą do Wieliczki

Jesteśmy producentem mebli kalwaryjskich, skórzanych i tapicerowanych, które pragniemy zaoferować. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli, dzięki czemu gwarantujemy ich wysoką jakość wykonania. W naszej ofercie są m.in. narożniki, komplety wypoczynkowe, pufy, stoły i sofy. Dzięki stosowaniu stylu klasycznego, nowoczesnego i ekskluzywnego pozwala to na odpowiednie przystosowanie mebli do salonu, sypialni lub kuchni. Wykonujemy również zamówienia indywidualne oraz wykonujemy meble na każdy wymiar. Każdy mebel wykonujemy własnoręcznie na podstawie konstrukcji drewnianej.

Przykładowe meble nowoczesne robione na zamówienie

Wieliczka to Twoje okolice? Chcesz meble na wymiar?

Napisz lub zadzwoń do Nas, a odpowiemy na Twoje pytania

Wieliczka - krótkie informacje o miejscowości

Jest to miasto powiatowe, położone w województwie małopolskim. Od XIII wieku miasto rozwijało się jako ośrodek wydobywczy. Znajduje się tutaj unikatowa kopalnia soli, którą można zwiedzać. Symbol miasta nawiązuje to tradycji górniczej. Znajdują się tam dwa kilofy i drewniany młot. Rozwój miasta został wstrzymany przez najazd Tatarów, którzy zniszczyli Kraków i jego okolice.

Znane atrakcje w Wieliczce

  • Kopalnia soli „Wieliczka” – od 1987 roku znajduje się na liście UNESCO, od 30 czerwca 1996 roku zostało wtrzymane wydobycie, obecnie jest to obiekt turystyczny, który można zwiedzać jedynie z przewodnikiem
  • Zamek Żupny – była to siedziba zarządu kopalni Wieliczka, powstał w XVI wieku, od 23 czerwca 2013 roku znajduje się na światowej liście UNESCO
  • Pałac Przychockich – znajduje się na rynku w mieście, zbudowany w XVIII wieku, był wielokrotnie przebudowywany

Szukasz więcej informacji? Potrzebujesz meble na indywidualne zamówienie?

Napisz lub zadzwoń do Nas, a odpowiemy na Twoje pytania

Inne miasta w pobliżu Wieliczki, do których dowozimy meble