Kolejnym miastem w którym producent mebli IKOMEBLE chce zaoferować swoje usługi są Brzeszcze. Jako producent mamy możliwość realizacji indywidualnych zamówień i wykonania mebli na każdy wymiar. Nasza wieloletnie doświadczenie gwarantuje, że są one wykonywane własnoręcznie. Nasze meble dzięki szerokiej ofercie dopasują się odpowiednio to panującego wnętrza salonu czy sypialni. Wytwarzanie mebli jest naszą pasją. Nasze produkty realizujemy w stylu klasycznym, tradycyjnym i nowoczesnym.

Meble na wymiar z dostawą do Brzeszczy

Bogata oferta gwarantuje znalezienie wymarzonych mebli do sypialni, kuchni, salony czy pokoju dziennego. Wszystkie nasze produkty są wykonywane własnoręcznie na podstawie drewnianej. Wykonujemy również meble na każdy wymiar, jak i na indywidualne zamówienie. Staramy się również, aby nasze meble były dostosowane do aktualnych trendów na świecie. Realizujemy meble tapicerowane, skórzane i kalwaryjskie. Oferujemy: sofy, krzesła, pufy i stoły.

Przykładowe meble nowoczesne robione na zamówienie

Brzeszcze to Twoja okolica? Szukasz odpowiednich mebli na wymiar?

Napisz lub zadzwoń do Nas, a postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania

Brzeszcze - krótkie informacje o miejscowości

Miasto znajduje się w powiecie oświęcimskim. XV wiek jest uznawany za czas powstania miasta. Nazwa miasta pochodzi od brzostu – gatunek drzewa, który porastał brzeg rzeki Soły. Znajdowały się tutaj dwa podobozy koncentracyjne KL Auschwitz, gdzie więźniowie pracowali.

Znane atrakcje w Brzeszczy

  • Kościół św. Urbana – murowany w stylu neobarokowym, najstarszy zabytek w mieście, pochodzi z XIX wieku, budowa trwała ponad 30 lat
  • Słup graniczny z XVII wieku
  • Pozostałości po kościele św. Otylii – spalony w 1655 roku przez Szwedów

Szukasz mebli na indywidualne zamówienie?

Napisz lub zadzwoń do Nas, a postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania

Inne miasta w pobliżu Brzeszczy, do których dowozimy meble