Libiąż jest kolejnym miastem, w którym producent mebli IKOMEBLE chce zaproponować swoje usługi. Realizujemy meble tapicerowane, skórzane i kalwaryjskie na każdy wymiar. Istnieje możliwość zrealizowanie indywidualnego zamówienia na meble. Nasze doświadczenie gwarantuje własnoręczne wykonanie mebli.  Nasze meble idealnie pasują do kuchni, jadalni, sypialni czy pokoju dziennego. Meble są realizowane w stylach: klasycznym, nowoczesny, tradycyjnym i ekskluzywnym.

Meble na wymiar z dostawą do Libiąża

W ofercie znajdą Państwo sofy, krzesła, narożniki, stoły i pufy. Realizujemy meble na indywidualne zamówienie Klienta i wykonujemy je na każdy wymiar. Nasza oferta jest cały czas powiększana o nowości. Wszystkie nasze meble wykonujemy w naszej pracowni własnoręcznie. Konstrukcja drewniana jest głównym elementem naszych mebli. Wykonujemy meble kalwaryjskie, tapicerowane i skórzane.

Przykładowe meble nowoczesne robione na zamówienie

Jesteś z Libiąża lub okolic? Interesują Cię meble na wymiar?

Napisz lub zadzwoń do Nas, a postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania

Libiąż - krótkie informacje o miejscowości

Miasto leżące w powiecie chrzanowskim, w latach 1975-1998 należało do  województwa katowickiego, a następnie do małopolskiego. Libiąż jest miastem przemysłowym, albowiem znajduje się tutaj m.in. kopalnia  węgla kamiennego, kopalnia dolomitu i fabryka kostki brukowej.

Znane atrakcje w Libiążu

  • Kościół Przemienienia Pańskiego – wybudowany w latach 1904-1911, murowany z palonej cegły i otoczony kamiennym murem

Chcesz więcej informacji? Szukasz mebli na indywidualne zamówienie?

Napisz lub zadzwoń do Nas, a postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania

Inne miasta w pobliżu Libiąża, do których dowozimy meble