IKOMEBLE jest producentem mebli kalwaryjskich, tapicerowanych i skórzanych. Nasze doświadczenie pozwala na realizacje mebli  na indywidualne zamówienie i dostosowanie ich na każdy wymiar. Nasze meble są przystosowane do salonu, sypialni oraz kuchni. Wszystkie nasze produkty wykonujemy własnoręcznie w naszej pracowni. Dzięki konstrukcji drewnianej są one solidne i stabilne. Możliwość wykonania ich w stylu klasycznym, tradycyjnym i ekskluzywnym.

Meble na wymiar z dostawą do Mszany Dolnej

IKOMEBLE posiada różnorodną ofertę, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednie do kuchni, jadalni czy pokoju dziennego. Oferujemy komplety wypoczynkowe, stoły, krzesła i narożniki. Wszystkie meble wykonujemy własnoręcznie. Istnieje możliwość wykonania mebli na każdy wymiar oraz realizacja indywidualnych zamówień. Oferta jest ciągle powiększana o panujące trendy światowe. Wykonujemy meble kalwaryjski, tapicerowane i skórzane.

Przykładowe meble nowoczesne robione na zamówienie

Jesteś z Mszany Dolnej? Szukasz mebli na wymiar?

Napisz lub zadzwoń do Nas, a postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania

Mszana Dolna - krótkie informacje o miejscowości

Miasto położone w województwie małopolskim, a dokładniej w powiecie limanowskim. Leży z zachodniej części Beskidu Wyspowego. Miasto znajduje się w kotlinie, która jest otoczona szczytami Beskidu Wyspowego. Połowa powierzchni miasta to użytki rolne.

Znane atrakcje w Mszanie Dolnej

  • Cmentarz Żydowski – zachowało się na nim około 20 nagrobków, został zniszczony przez Niemców w trakcie II wojny światowej
  • Kościół św. Michała Archanioła – budowano go przez 10 lat, powstał na miejscu starego drewnianego kościoła, jest w stylu neogotyckim

Potrzebujesz mebli na indywidualne zamówienie?

Napisz lub zadzwoń do Nas, a postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytania

Inne miasta w pobliżu Mszany Dolnej, do których dowozimy meble