Producent mebli IKOMEBLE chce zaoferować mieszkańcom Rabki-Zdrój i okolic swoje usługi. Jesteśmy producentem mebli kalwaryjskich, które są wykonywane własnoręcznie na podstawie drewnianej. Nasze doświadczenie pozwala wykonywać meble na indywidualne zamówienia i na każdy wymiar. Dzięki dostosowywaniu oferty do panujących trendów nadadzą się on do kuchni, jadalni czy sypialni. Wykonamy meble w stylu tradycyjnym, klasycznym, nowoczesnym, ale również ekskluzywnym.

Meble na wymiar z dostawą do Rabki-Zdrój

IKOMEBLE w swojej ofercie posiada m.in.: sofy, narożniki, łóżka, krzesła i pufy. Przygotujemy meble na każdy wymiar i według indywidualnego zamówienia. Nasza oferta jest powiększana o kolejne produkty, dostosowane do trendów światowych. Wszystkie nasze meble wykonujemy własnoręcznie i różnych stylach np.: klasycznym i nowoczesnym.  Nasze meble będą idealnie pasować do kuchni, jadalni lub pokoju dziennego.

Przykładowe meble nowoczesne robione na zamówienie

Jesteś z Rabki-Zdrój lub okolic? Potrzebujesz mebli na wymiar?

Napisz lub zadzwoń do Nas, a odpowiemy na Twoje pytania

Rabka-Zdrój - krótkie informacje o miejscowości

Miasto położone w województwie małopolskim, a dokładnie w Kotlinie Rabczańskiej. Rabka-Zdrój po II wojnie światowej była uznawana za bardzo ważny ośrodek w leczeniu gruźlicy. Miasto uznawane jest również za uzdrowisko za sprawą wody leczniczej do leczenia układu oddechowego. Pierwsze ujęcie wody wykonano 1858 roku.

Znane atrakcje w Rabce-Zdrój

  • Szlaki turystyczne – z miasta prowadzi bardzo wiele szlaków pieszych i rowerowych, dzięki którym można dostać się na okoliczne szczyty
  • Muzeum im. Władysława Orkana – mieści się ono w drewnianym kościele z XVII wieku, placówka działa od 1936 roku
  • Dom pod Trzema Madonnami – jest to chała góralska, która została wpisana na listę zabytków, została zbudowana w 1884 roku.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Masz pytania o meble na indywidualne zamówienie?

Napisz lub zadzwoń do Nas, a odpowiemy na Twoje pytania

Inne miasta w pobliżu Rabki-Zdrój, do których dowozimy meble