IKOMEBLE są producentem mebli tapicerowanych i skórzanych a przede wszystkim kalwaryjskich. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu podążaniu za trendami możemy się pochwalić dużą kolekcją mebli. Realizujemy również meble na zamówienia indywidualne do każdego pomieszczenia a przede wszystkim do salonu i sypialni. Nasze meble posiadają konstrukcję drewnianą, która zapewnia stabilność. Pragniemy na obszarze Krzeszowic zaoferować nasze meble i powiększyć grono zadowolonych Klientów.

Meble na wymiar z dostawą do Krzeszowic

Firma IKOMEBLE posiada w swojej ofercie wiele modeli mebli takich jak łóżka, narożniki, pufy, sofy i krzesła. Każdy mebel jest własnoręcznie wykonany z najlepszych materiałów. Realizujemy zamówienia indywidualne i wykonujemy meble na każdy wymiar. Nasze meble pasuję idealnie do kuchni, pokoju dziennego i jadalni. Możemy je zrealizować w stylu nowoczesnym, ale również w stylu klasycznym. Jako producent mebli kalwaryjskich przywiązujemy uwagę do prawidłowego wykonania naszych mebli.

Przykładowe meble nowoczesne robione na zamówienie

Jesteś z okolic Krzeszowic? Szukasz mebli na wymiar?

Zadzwoń lub napisz do Nas, a odpowiemy na Twoje wszystkie pytania

Krzeszowice - krótkie informacje o miejscowości

Krzeszowice są miastem w południowej Polsce. Należą do Jaworznicko-Chrzanowskiego Okręgu Przemysłowego. W latach 1928-1966 miasto miało charakter uzdrowiska. W mieście znajdują 3 wyznania: rzymskokatolickie, świadkowie Jehowy i pentekostalizm.

Krzeszowicach występuje podział administracyjny na:

  • Centrum
  • Jurajskie
  • Parkowe
  • Nowy Świat
  • Czatkowice
  • Żbik

Dowozimy nasze meble do każdego z tych osiedli.

Znane atrakcje w Krzeszowicach

  • Budynek zdrojowy Zofia – budynek pochodzi z okolic roku 1819, miejsce uzdrowiskowe, obecnie znajduje się tam ośrodek rehabilitacji
  • Pałac Vauxhall – najstarszy i najcenniejszy zabytek Krzeszowic, miejsce w którym ludzie z Krakowa przyjeżdżali się bawić w weekendy, aktualnie znajduje się tam galeria wystawiennicza

Chcesz dowiedzieć się więcej? Interesują Cię meble na indywidualne zamówienie?

Zadzwoń lub napisz do Nas, a odpowiemy na Twoje wszystkie pytania

Inne miasta w pobliżu Krzeszowic, do których dowozimy meble