Firma IKOMEBLE ma wieloletnie doświadczenie w produkowaniu mebli kalwaryjskich  i skórzanych. Proponowana oferta ciągle się rozrasta o nowe pomysły i aktualne trendy. Wychodzimy naprzeciw naszym Klientom i proponujemy meble na wymiar, dostosowane indywidualnie do każdego wnętrza. Alwernia jest kolejnym miastem, w którym chcemy zaproponować nasze meble. Zrealizujemy również indywidualne zamówienia. Meble wykonujemy własnoręcznie co powoduje, że są one trwałe.

Meble na wymiar z dostawą do Alwerni

Nasza oferta jest bogata w fotele, narożniki, krzesła czy komplety wypoczynkowe. Wszystkie nasze meble są wykonane na konstrukcji drewnianej i własnoręcznie. Dzięki takiemu rozwiązaniu są one mocne i stabilne. Jako producent mebli kalwaryjskich, tapicerowanych posiadamy możliwość przygotowania mebli na każdy wymiar i na każde indywidualne zamówienie. Zrealizujemy meble w wybranym przez Państwa stylu czy to klasycznym, czy tradycyjnym, czy ekskluzywnym. Nasze produkty idealnie nadają się do pokoju dziennego, sypialni czy jadalni.

Przykładowe meble nowoczesne robione na zamówienie

Alwernia to Twoje okolice? Szukasz mebli na każdy wymiar?

Zadzwoń lub napisz do Nas. Odpowiemy na Twoje pytania

Alwernia - krótkie informacje o miejscowości

Miasto położone w południowej Polsce, w powiecie chrzanowskim, Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej. Nazwa miasta wywodzi się od góry La Verna (łac. Arvernia), św. Franciszek otrzymał stygmaty. Atrakcją miasta jest barokowy klasztor Bernardynów, najstarsze muzeum Straży Pożarnej, zalew Skowronek.

Podział administracyjny Alwerni:

  • Stare Miasto
  • Brzeziny
  • Spalona
  • Chemików
  • Kamionki
  • Kulawki

Dostarczamy meble do każdego miejsca w Alwerni.

Znane atrakcje w Alwerni

  • Barokowy klasztor Bernardynów – klasztor wzorowany na pustelni franciszkańskiej w Alverno
  • Kościół pw. Stygmatów św. Franciszka – w kościele znajduje się cudowny obraz Ecce Homo

Szukasz dodatkowych informacji? Ciekawią Cię meble na indywidualne zamówienie?

Zadzwoń lub napisz do Nas. Odpowiemy na Twoje pytania

Inne miasta w pobliżu Alwerni, do których dowozimy meble