Wszystkie meble, realizowane przez producenta mebli IKOMEBLE, są wykonywane własnoręcznie. Umożliwia to realizację mebli na każdy wymiar i na każde indywidualne zamówienie. Jesteśmy producentem mebli kalwaryjskich, skórzanych i tapicerowanych. Nasze doświadczenie pozwala nam zaufać i gwarantuje, że meble będą wykonany w najwyższej jakości. Idealnie pasują one do kuchni, jadalni czy salonu. Proszowice są kolejnym miastem, w którym oferujemy swoje usługi.

Meble na wymiar z dostawą do Proszowic

IKOMEBLE jako producent mebli skórzanych i kalwaryjskich posiada w swojej ofercie krzesła, fotele, pufy, łóżka i narożniki. Wszystkie meble są wykonane własnoręcznie na podstawie drewnianej i nadają się one idealnie do sypialni czy pokoju dziennego. Wykonujemy również zamówienia indywidualne i realizujemy meble na każdy wymiar. Każdy meble może być w zrealizowany w stylu klasycznym tradycyjnym, nowoczesnym oraz ekskluzywnym.

Przykładowe meble nowoczesne robione na zamówienie

Jesteś z Proszowic? Szukasz mebli na wymiar?

Napisz lub zadzwoń do Nas, a odpowiemy na Twoje pytania

Proszowice - krótkie informacje o miejscowości

Mieszkańcy Proszowic masowo uczestniczyli w insurekcji kościuszkowskiej. Po III rozbiorze Polski zostało miasto włączone do zaboru austriackiego. W czasie każdej wojny miasto ucierpiało. Za każdym razem trzeba było odbudowywać domu i kościół.

Znane atrakcje w Proszowicach

  • Figura Jezusa Frasobliwego z XIX w.
  • Kapliczka Jezusa Frasobliwego z XIX w.
  • Krzyż tzw. Biały Krzyż z XIX w.
  • Cmentarz parafialny z II ćw. XIX w.
  • Kaplica pw. św. Trójcy
  • Krzyż drewniany Grupa Ukrzyżowania z XIX w.

Szukasz więcej informacji? Szukasz mebli na indywidualne zamówienie?

Napisz lub zadzwoń do Nas, a odpowiemy na Twoje pytania

Inne miasta w pobliżu Proszowic, do których dowozimy meble