Nasza firma IKOMEBLE to producent stylowych mebli wykonywanych na indywidualne zamówienie. Tworzymy nowoczesne komplety wypoczynkowe, tapicerowane krzesła i stoły na każdy wymiar. Posiadamy szerokie, nieustannie powiększające się grono zadowolonych Klientów. Kolejnym miastem, w którym można skorzystać z naszej oferty, są Żory.

Wykonamy dla Państwa meble o dowolnych wymiarach, zróżnicowanych funkcjach i nietuzinkowym wyglądzie. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi:

Meble na wymiar z dostawą do Żor

Narożniki na każdy wymiar


Narożniki to meble najczęściej wykonywane dla naszych Klientów na indywidualne zamówienie. W ofercie znajdziecie Państwo zarówno skórzane produkty z naturalnych materiałów, jak i narożniki z tradycyjnymi, materiałowymi obiciami.

Stylowe kalwaryjskie sofy


Wykonamy dla Państwa sofy o indywidualnie dobranych wymiarach. Meble stworzone przez naszą firmę nie tylko będą pasować do każdego, nawet najbardziej niestandardowego pomieszczenia, ale także uatrakcyjnią wnętrze dzięki nowoczesnemu designowi

Ekskluzywne komplety wypoczynkowe


Szukasz tradycyjnego kompletu wypoczynkowego do pokoju dziennego? A może chcesz wyposażyć salon w ekskluzywne meble? Nasze zestawy foteli i sof znalazły zastosowanie w wielu domach, biurach czy instytucjach użyteczności publicznej. Mamy coś dla każdego!

Inne meble na indywidualne zamówienie


Przygotowujemy dla Państwa także inne meble, stworzone w odpowiedzi na indywidualne zamówienia. Wykonujemy krzesła i stoły na wymiar do kuchni czy jadalni, ławy i stoliki, pufy dostosowane do wybranego kompletu wypoczynkowego - wszystko, czego życzą sobie Klienci.

Przykładowe nowoczesne meble robione na zamówienie do Żor

Potrzebujesz mebli na zamówienie do Żor lub okolic? Szukasz sof i narożników na wymiar?

Napisz do nas lub zadzwoń, a udzielimy Ci dodatkowych informacji

Żory - garść informacji o miejscowości

Żory to miasto położone w południowej części Polski, na Górnym Śląsku. Jest ważnym ośrodkiem przemysłowym - stanowi część Rybnickiego Okręgu Węglowego. Miejscowość pełni również funkcję handlową i usługową. Niewielu tu turystów - a szkoda, bo miasto ma ciekawą architekturę, a na jego terenie znajdują się zabytki istotne dla naszego państwa. Na uwagę zasługują w szczególności zabytkowe obiekty sakralne oraz układ urbanistyczny Żor.

Podział administracyjny Żor obejmuje 9 dzielnic (Kleszczówka, Rowień-Folwarki, Śródmieście, Kleszczów, Baranowice, Rogoźna, Osiny, Zachód, Rój) oraz 6 osiedli (Księcia Władysława, Wojciecha Korfantego, 700-lecia Żor, Powstańców Śląskich, Władysława Pawlikowskiego, Władysława Sikorskiego).

Nieważne, w której części miasta mieszkasz. Dostarczamy meble na zamówienie do każdego zakątka Żor!

Znane atrakcje w Żorach

  • Kościół pw. św. Apostołów Jakuba i Filipa - gotycka budowla z XV wieku.
  • Kamienice na Rynku i przy ulicy Murarskiej - częściowo powstałe z cegieł pochodzących z murów obronnych miasta.
  • Pałac w Żorach - klasycystyczny, zabytkowy budynek z przełomu XVII i XVIII wieku.
  • Cmentarz żydowski z 1818 r.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych meblach wykonywanych na wymiar?

Napisz lub zadzwoń, a udzielimy Ci dodatkowych informacji

Inne miasta w pobliżu Żor, do których dowozimy meble