Patrząc na potrzeby naszych Klientów, firma IKOMEBLE postanowiła powiększyć obszar swoich usług o Andrychów. Jako producent mebli tapicerowanych, kalwaryjskich i skórzanych chcemy zaoferować nasze własnoręcznie wykonane meble. Realizujemy meble na zamówienie indywidualne, jak i na każdy wymiar. Drewniana konstrukcja naszych mebli sprawia, że są one mocne i stabilne. Zapewniamy również dowóz mebli do Klienta na terenie Andrychowa. Nasze meble nadają się do sypialni, pokoju dziennego bądź kuchni.

Meble na wymiar z dostawą do Andrychowa

W naszej ofercie posiadamy meble na wymiar do salonu lub jadalni. Wykonamy dla Państwa meble stylowe, nowoczesne oraz ekskluzywne. Dzięki naszej elastyczności jesteśmy w stanie realizować zamówienia indywidualne, jak i meble na każdy wymiar. Jesteśmy producentem mebli kalwaryjskich z długoletnim doświadczeniem. Cechujemy się precyzją przy wykonywaniu mebli. W naszej ofercie znajdą Państwo odpowiednie meble, które będą pasować do wnętrza mieszkania lub domu. Oferujemy gotowe komplety wypoczynkowe, pufy, stoły, krzesła i narożniki.

Przykładowe meble nowoczesne robione na zamówienie

Andrychów to Twoja okolica? Chcesz dowiedzieć się więcej o meblach na każdy wymiar?

Zadzwoń lub napisz, a odpowiemy na Twoje wszystkie pytania

Andrychów - krótkie informacje o miejscowości

Powstanie osady szacuje się na XIII/XIV wiek. W 1704 roku była próba lokacji na prawach miejskich, która nie powiodła się. Udało się nadać prawa miejskie w 24 października 1767 r. Miasto znajduje się w południowej Polsce, w powiecie wadowickim.

Znane atrakcje w Andrychowie

  • Pałac Bobrowskich – inaczej nazywany zamkiem Andrychowskim, dwór otoczony parkiem ze stawem
  • Szlaki turystyczne na Beskid Mały – można wyruszyć na piesze wycieczki po Beskidzie Małym, można wejść na Leskowiec, Groń Jana Pawła II

Szukasz dodatkowych informacji? Chcesz zapytać o meble na indywidualne zamówienie?

Zadzwoń lub napisz, a odpowiemy na Twoje wszystkie pytania

Inne miasta w pobliżu Andrychowa, do których dowozimy meble