Wychodząc naprzeciw Klientom, podążając za duchem czasu i aktualnych trendów postanowiliśmy powiększyć zakres naszych usług o Wadowice. Wykonujemy meble na każdy wymiar i na indywidualne zamówienie oraz dostarczamy je do naszych Klientów. Specjalizujemy się w wykonywaniu mebli do każdego pomieszczenia od wielu lat. Jako producent mebli kalwaryjskich naszą główną cechą jest solidność wykonywanych produktów. Wszystkie nasze meble są wykonywane własnoręcznie, o konstrukcję drewnianą. Jesteśmy również elastyczni i zdołamy zrealizować indywidualne zamówienie dla Klienta.

Meble na wymiar z dostawą do Wadowic

Firma IKOMEBLE posiada w swojej ofercie meble na wymiar przeznaczone do sypialni, salonu czy jadalni. Nasze meble dostępne są w stylu tradycyjnym, klasycznym, nowoczesnym. Oferujemy meble skórzane, tapicerowane i kalwaryjskie. Wykonujemy również meble na indywidualne zamówienia. Zrealizujemy dla Ciebie meble ekskluzywne, nowoczesne oraz stylowe i tradycyjne. Przygotujemy meble na każdy wymiar do sypialni, jadalni, kuchni czy pokoju dziennego. Znajdą Państwo u nas narożniki, sofy, fotele, stoły i komplety wypoczynkowe.

Przykładowe meble nowoczesne robione na zamówienie

Jesteś z Wadowic lub okolic? Zainteresowały Cię nasze meble na wymiar?

Napisz lub zadzwoń do Nas, a udzielimy Ci dodatkowych informacji

Wadowice - krótkie informacje o miejscowości

Wadowice są miejscowością leżącą w województwie małopolskim przy paśmie Beskidu Małego. Miejscowość jest niewielka jednak bardzo dobrze znana. Tutaj urodził się wielki Polak  - Karol Wojtyła, który został papieżem 16 października 1978 r.  Dzięki temu miasto zyskało na sławie i każdy pragnie odwiedzić to miejsce oraz zobaczyć dom, w którym wychowywał się papież. Głównymi atrakcjami miejscowości jest wyżej wymieniony dom rodziny, Bazylika na rynku Wadowicach, szlaki turystyczne po Beskidzie Małym, pomnik Jana Pawła II i przede wszystkim kremówki papieskie.

Wadowice dzielą się na mniejsze osiedla:

 • Jedność
 • Jesionowe
 • Marcina Wadowity
 • XX-lecia
 • Słoneczne
 • Łąki
 • Piastowskie
 • Kopernika
 • Pod Skarpą

Nie ważna na którym osiedlu mieszkasz. Bez problemu dowieziemy meble do Ciebie.

Znane atrakcje w Wadowicach

 • Muzeum Dom Rodziny Ojca Świętego Jana Pawła II – Dom rodzinny Karola Wojtyły, który 16 października 1978r. został wybrany na papieża i przybrał imię Jan Paweł II. Tutaj papież mieszkał za młodu z rodzicami i bratem, a później wstąpił do seminarium i poszedł drogą kapłaństwa
 • Szlaki turystyczne po Beskidzie Małym – W Wadowicach zaczyna się mnóstwo szlaków, którymi Jan Paweł II wędrował po górach. Warto udać się tymi samymi ścieżkami i zobaczyć te piękne, malownicze widoki.
 • Bazylika Ofiarowania Najświętszej Marii Panny w Wadowicach – W środku Bazyliki znajduje się obraz Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Bazylika znajduje się w centrum Wadowic, na rynku przy domu rodzinnym Jana Pawła II.

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o meblach na zamówienie?

Napisz lub zadzwoń do Nas, a udzielimy Ci dodatkowych informacji

Inne miasta w pobliżu Wadowic, do których dowozimy meble