Głównym działaniem firmy IKOMEBLE jest dostarczanie wysokiej jakości mebli kalwaryjskich do Klientów. Są one wytwarzana własnoręcznie z możliwością złożenia indywidualnego zamówienia. Nasze produkty idealnie komponują się z wnętrzem kuchni, łazienki i salonu. Firma pragnie poszerzać swoje obszary działania o kolejne miasta w celu umożliwienia dostarczenia mebli wysokiej klas. Dzięki podążaniu za aktualnymi trendami możemy pochwalić się najnowszymi modelami mebli.

Meble na wymiar z dostawą do Kęt

W ofercie producenta mebli kalwaryjski IKOMEBLE występuje możliwość wykonania mebli na wymiar i na indywidualne zamówienia. Oferta zawiera m.in. fotele, stoły, komplety wypoczynkowe i sofy. Własnoręczne wykonanie zapewnia wysoką jakość mebli. Komponują się one odpowiednio w salonie i pokoju dziennym. Występuje możliwość wykonania mebli w stylu nowoczesnym, klasycznym, jak i ekskluzywnym. Do wykonania naszych mebli wykorzystujemy najlepsze materiały.

Przykładowe meble nowoczesne robione na zamówienie

Jesteś z okolic Kęt? Potrzebujesz mebli na wymiar?

Zadzwoń lub napisz, a udzielimy wszystkich niezbędnych informacji

Kęty - krótkie informacje o miejscowości

Kęty to miasto w województwie małopolskie, w powiecie oświęcimskim. Posiada charakter handlowo-przemysłowy. Po okresie wojennym miasto zaczęło się rozbudowywać jako ośrodek z małymi zakładami. W 1953 r. został utworzony Zakład Metali Lekkich „Kęty”, który przyczynił się do  rozwoju miasta.

Podział administracyjny Kęt:

  • Dzielina Stare Miasto
  • Dzielnica Nowe Miasto
  • Dzielnica Podlesie

Znane atrakcje w Kętach

  • Barakowy kościół św. Jana Kantego – na początku znajdowała się mała i ciemna kaplica, następnie rozpoczęto budowę barokowego kościoła, fundatorem był Sykstus Lubomirski
  • Klasztor Franciszkanow-Reformatorów – wzniesiony na przełomie XVII i XVIII wiek, jego celem była walka z kalwinizmem

Szukasz możliwości indywidualnego zamówienia mebli?

Zadzwoń lub napisz, a udzielimy wszystkich niezbędnych informacji

Inne miasta w pobliżu Kęt, do których dowozimy meble