Nasza firma IKOMEBLE od trzydziestu lat dostarcza zarówno klasyczne, jak i nowoczesne meble wykonywane na indywidualne zamówienie. Bogata oferta oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia sprawiają, że każdy z naszych Klientów otrzymuje produkt optymalnie dostosowany do jego potrzeb i spełniający nawet najbardziej niestandardowe wymagania. Z ofertą docieramy m.in. do mieszkańców Bytomia.

Wykonujemy meble przeznaczone do pomieszczeń zarówno mieszkalnych, jak i biurowych. Zachęcamy, aby w szczególności sprawdzili Państwo:

Meble na zamówienie z dostawą do Bytomia>

Nowoczesne narożniki


Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę nowoczesnych narożników - o niebanalnym wyglądzie, tapicerce wykonanej ze skóry bądź ekoskóry, z dodatkowymi leżankami bądź niestandardowym układem zagłówków. Narożniki dostępne w naszym sklepie wyróżniają się miękkością oraz komfortem użytkowania - nawet, jeśli cechuje je bardzo surowy i minimalistyczny design.

Klasyczne sofy

Elegancka sofa będzie nie tylko funkcjonalnym, ale i ozdobnym elementem wyposażenia salonu, pokoju gościnnego czy gabinetu. Posiadamy także w ofercie produkty, które świetnie sprawdzą się w bardzo małych sypialniach - rozkładane sofy z funkcją spania.

Ekskluzywne komplety wypoczynkowe

Nie bez powodu kalwaryjskie komplety wypoczynkowe są słynne na całą Polskę. To właśnie te meble, produkowane w niewielkiej miejscowości pod Krakowem, są jednocześnie estetyczne, wytrzymałe i wygodne.

Łóżka, krzesła, stoły na każdy wymiar

Produkujemy meble przeznaczone do rozmaitych pomieszczeń - kuchni, jadalni, salonu, siedzib firm, lokali i punktów usługowych. Stworzymy stoły, łóżka i fotele na każdy wymiar. Wykonamy dopasowane do innych mebli zestawy krzeseł czy pufy.

Przykładowe nowoczesne meble robione na zamówienie do Bytomia

Szukasz mebli na indywidualne zamówienie z dostawą do Bytomia?

Napisz lub zadzwoń, a udzielimy Ci dodatkowych informacji

Garść informacji o Bytomiu

Bytom jest miastem położonym w centralnej części województwa śląskiego. Miasto powstało w średniowieczu i już wtedy stanowiło ważny ośrodek handlowo-przemysłowy - głównie ze względu na bogate złoża węgla, ale także srebra i ołowiu. Współcześnie miejscowość zajmuje obszar blisko 70 km kw. i jest zamieszkiwana przez około 170 tys. osób. Mieszkańcy znajdują zatrudnienie w licznych zakładach produkcyjnych zlokalizowanych na terenie miasta. W Bytomiu wykonywane są wyroby hutnicze ze stali nierdzewnej głównie dla przemysłu motoryzacyjnego oraz producentów sprzętu AGD.

Bytom podzielony jest na 13 następujących dzielnic: Śródmieście, Dąbrowa, Bobrek, Karb, Górniki, Łagiewniki, Rozbark, Osiedle gen. Jerzego Ziętka, Miechowice, Stolarzowice, Sucha Góra, Stroszek, Szombierki.

Znane miejsca w Bytomiu

  • Piwnice Domu Gorywodów - gotyckie podziemia powstałe w XIII wieku, wymurowane z dolomitu.
  • Centrum miasta - o średniowiecznym układzie urbanistycznym, z prostokątnym rynkiem, szachownicowym układzie ulic oraz z owalnym planem zabudowy.
  • Zabytkowe kamienice z XIX i XX wieku - budowane w różnych stylach: neogotyckim, secesyjnym, eklektycznym.

Szukasz mebli na wymiar? Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie?

Napisz lub zadzwoń, a udzielimy Ci dodatkowych informacji

Inne miasta w pobliżu Bytomia, do których dowozimy meble