Nasza firma IKOMEBLE od ponad trzydziestu lat działa w branży meblarskiej. To doświadczenie przekłada się na jakość produktów - wykonujemy ekskluzywne, starannie wykończone meble z najlepszej klasy materiałów. Kolejnym miastem, w którym można skorzystać z naszej usługi mebli na indywidualne zamówienie, jest Limanowa. Nie tylko stworzymy produkt na wymiar, o wybranej stylistyce, ale także dostarczymy go do Państwa domu, mieszkania czy firmy.

Wykonujemy meble przeznaczone do wszystkich typów pomieszczeń. W naszej ofercie znajdą Państwa m.in.:

Meble na zamówienie z dostawą do Limanowej

Nowoczesne narożniki


Nasze narożniki nie tylko zapewnią nowoczesny wygląd Państwa wnętrzom, ale także sprawią, że pomieszczenie zyska na funkcjonalności. Oferujemy bowiem narożniki rozkładane, z funkcją spania bądź wyposażone w schowek na pościel.

Kalwaryjskie komplety wypoczynkowe


Kalwaryjskie komplety wypoczynkowe uważane są za jedne z najwygodniejszych i najtrwalszych. Wybierając naszą firmę, będą mogli Państwo dodatkowo zadecydować o ich wykończeniu (meble skórzane, tapicerowane), ostatecznych wymiarach i kształcie.

Tapicerowane i skórzane sofy


Wśród naszych sof znajdą Państwo produkty przeznaczone do pokoju dziennego, salonu czy niewielkiej sypialni, w której nie sprawdzi się tradycyjne łóżko. Posiadamy meble zarówno klasyczne, pasujące do minimalistycznych i eleganckich wnętrz, jak i nowoczesne, zaprojektowane z wyobraźnią (ale i gustem).

Łóżka, krzesła, stoły i inne meble na wymiar


Chcemy kompleksowo wyposażać Państwa domy, firmy czy punkty usługowe w najwyższej jakości meble. W naszej ofercie można znaleźć łóżka na każdy wymiar, komplety stołów i krzeseł oraz fotele czy pufy.

Przykładowe nowoczesne meble robione na zamówienie do Limanowej

Szukasz mebli na indywidualne zamówienie w Limanowej?

Napisz lub zadzwoń, a udzielimy Ci dodatkowych informacji

Limanowa - krótko o miejscowości

Limanowa to niewielkie miasto w południowej Małopolsce liczące ponad 15 tys. mieszkańców i zajmujące powierzchnię blisko 19 km kw. Miejscowość jest dobrze skomunikowana - przebiega przez nią droga krajowa nr 28, a liczne połączenia autobusowe sprawiają, że łatwo dojechać z Limanowej do Nowego Sącza czy Krakowa. Położenie w Beskidzie Wyspowym, malownicze szlaki turystyczne i trasy narciarskie przyciągają przyjezdnych z całej Polski.

Podział administracyjny Limanowej obejmuje trzy części miasta:

  • Centrum,
  • Łososinę Górną,
  • Sowliny.

Znane miejsca w Limanowej

  • Kościół pw. Matki Bożej Bolesnej - sanktuarium otoczone przez chrześcijan szczególnym kultem ze względu na cudowną figurę Matki Boskiej.
  • Zabytkowe cmentarze z czasów I i II wojny światowej.
  • Dwór Marsów - staropolski, szlachecki dwór.
  • Stacja narciarska ,,Limanowa-Ski” - z wyciągiem krzesełkowym oraz dwoma wyciągami orczykowymi.

Szukasz nowoczesnych mebli na wymiar? Chcesz złożyć indywidualne zamówienie?

Napisz lub zadzwoń, a udzielimy Ci dodatkowych informacji

Inne miasta w pobliżu Limanowej, do których dowozimy meble