IKOMEBLE to firma, która ma wiele lat doświadczenia w produkowaniu mebli na każdy wymiar. Celem firmy jest powiększanie obszarów działania firmy o kolejne miejscowości. Sucha Beskidzka stała się kolejnym ważnym punktem w ramach tego celu. Wszystkie meble są wykonywane własnoręcznie na konstrukcji drewnianej. Nasze produkty nadają się idealnie do każdego pomieszczenia w domu lub mieszkaniu. Realizujemy także zamówienia indywidualne. Posiadamy meble skórzane, tapicerowane i kalwaryjskie.

Meble na wymiar z dostawą do Suchej Beskidzkiej

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć stoły, łóżka, sofy, narożniki czy komplety wypoczynkowe. Wszystko co wykonujemy w naszej pracowni jest własnoręczne. Nasze meble zdołamy przygotować na każdy wymiar i idealnie nadają się do jadalni, salonu, sypialni czy pokoju dziennego. Przygotujemy dla Państwa meble stylowe, klasyczne, nowoczesne ale także ekskluzywne. Jako producent mebli posiadamy możliwość wykonywania zmian na indywidualne zamówienia. Zapewniamy również dowóz mebli.

Przykładowe meble nowoczesne robione na zamówienie

Jesteś z Suchej Beskidzkiej bądź okolic? Zaciekawiły Cię meble na indywidualne zamówienie?

Napisz lub zadzwoń do Nas, a postaramy udzielić Ci odpowiedzi na wszystkie pytania

Sucha Beskidzka - krótkie informacje o miejscowości

Miasto jest zlokalizowane w niedużej kotlinie między Beskidem Makowskiego a Beskidem Małym. W 1896 r. zostały nadane prawa miejskie.

W Suchej Beskidzkiej występują osiedla:

  • Na Stawach
  • Beskidzkie

Dowieziemy meble do każdego osiedla w mieście.

Znane atrakcje w Suchej Beskidzkiej

  • Manierystyczny zamek suski – renesansowy zamek, często był nazywany „Małym Wawelem”, aktualnie znajduje się tam Muzeum Miejskie
  • Drewniana karczma „Rzym” – drewniana karczma pochodząca z początku XVIII wieku, powstała w miejscu skrzyżowania dróg, przy jakich odbywały się targi i jarmarki
  • Grób konfederatów barskich – mogiła konfederatów barskich, którzy zginęli w 1771 roku

Szukasz dodatkowych informacji? Chcesz zapytać o meble na wymiar?

Napisz lub zadzwoń do Nas, a postaramy udzielić Ci odpowiedzi na wszystkie pytania

Inne miasta w pobliżu Suchej Beskidzkiej, do których dowozimy meble